multitek telefon santrali fiyat multitek interkom sistemleri fiyat multitek telefon makinası fiyat

MULTİTEK ÜRÜNLERİ

MULTİTEK ÜRÜNLERİ

MULTİTEK %100 yerli sermaye ile kurulmuş telefon santrali , interkom sistemleri ve ilave ekipmaları üreten firmadır


1989 yılından beri araştırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz.

Multitek kuruluşundan itibaren Ar-Ge ve teknoloji geliştirme üzerine odaklanarak Türkiye ve yakın coğrafyanın alanında lider teknoloji firması konumuna gelmiştir. Multitek bugün 160'tan fazla çalışanı, 14 bölge müdürlüğü ve 400'den fazla bayisiyle tüm Türkiye ve yurt dışına hizmet vermektedir.

Firma kuruluş yıllarında telefon santrallarının üretimine odaklanırken; bugün telefon santralları yanında apartman konuşma sistemleri, akıllı ev / bina, güvenlik sistemleri ve tüketici haberleşme cihazları üzerine çalışmaktadır. Multitek Ar-Ge sürecinden başlayarak; üretim, satış ve satış sonrası servis alanlarında uçtan uca hizmet vermektedir.

Multitek yerli Ar-Ge ve yerli üretim mottosuyla çıktığı yolda modern üretim tesisleri ve öncü Ar-Ge vizyonu ile öne çıkmıştır. Firma, 2013 yılında Sancaktepe'de 7000m2 alan üzerine kurulu, yüksek kapasiteli elektronik üretim hatları ve akıllı fabrika özellikleriyle öne çıkan yeni üretim tesislerine taşınmıştır. 

Multitek 2017 yılı itibariyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı Ar-Ge Merkezi özelliği kazanmıştır. Multitek Ar-Ge Merkezi, Ip interkom teknolojisini Türkiye'de geliştiren ilk ve tek ekip olarak birçok ödül almaya hak kazanmıştır. Multitek Ar-Ge Merkezi çalışmalarını, kullanıcı hayatını kolaylaştırmak üzere; akıllı ev / bina sistemleri, nesnelerin interneti ve tele-sağlık üzerine yoğunlaşmıştır.


Alt Kategoriler

MULTİTEK MT26S TELEFON SANTRALİ

MULTİTEK MT26S TELEFON SANTRALİ

multitek mt 26s telefon santrali küçük işletmeler için tasarlanmış sabit kapasiteli estetik bir ürün..

1.121,00TL Vergiler Hariç: 950,00TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)